Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych

Wychowanie fizyczne i sport

Rozwijaj swoje pasje w Karkonoskiej Akademii. Doskonałe zaplecze treningowe, możliwości zdobycia uprawnień i wsparcie dydaktyczne. Studia dostępne w trybie stacjonarnym lub zaocznym.

Psychologia

Psychologia

Na tych studiach czeka na Ciebie wspaniała wiedza, ale i fascynujące praktyki. Psychologia wciąż jest topowym kierunkiem a jej znaczenie w życiu społecznym rośnie.

Fizjoterapia

Fizjoterapia

Ten kierunek w profesjonalny sposób przygotuje Cię do pracy fizjoterapeuty. Wybierz wspaniały zawód łączący naukę z wielu dziedzin.

Pielęgniarstwo II stopnia

Pielęgniarstwo II stopnia

Wejdź na najwyższy poziom pielęgniarstwa z naszymi ekspertami. Studia dedykowane absolwentom I stopnia i już aktywnym zawodowo pielęgniarkom i pielęgniarzom.

Wychowanie fizyczne

Wychowanie fizyczne

Wybierz edukację ku nieograniczonym perspektywom w dziedzinie sportu, zdrowego i aktywnego stylu życia w sercu Karkonoszy. Trzeba będzie przysiąść do nauki, ale czeka Cię tez dużo ruchu w doskonałych warunkach!

Pielęgniarstwo I stopnia

pielegniarstwo I st

Tutaj zdobędziesz rozległe kompetencje w obszarze opieki nad pacjentem. Jeden z najpopularniejszych kierunków wybieranych w roku 2023/2024. Fascynujący, różnorodny i pełen wyzwań.

Pedagogika

pedagogika

Na tym kierunku teoria spotyka się z rzeczywistością społeczną i kryminologiczną, otwierając nowe perspektywy dla zaangażowanych pedagogów resocjalizacyjnych.

Marketing i komunikacja rynkowa

Marketing i komunikacja rynkowa

To nowoczesne studia z zakresu nauk społecznych, w czasie których zdobędziesz umiejętności i wiedzę potrzebną do pracy w dynamicznym i różnorodnym świecie marketingu.

Filologia germańska

Filologia germańska

To nie tylko nauka języka, to fascynująca wyprawa w głąb niemieckojęzycznego dziedzictwa, rozwijająca umiejętności, poszerzająca horyzonty kulturowe i inspirująca do odkrywania niemieckojęzycznej tradycji literackiej i kulturowej.

Filologia angielska

Filologia angielska

Studia na tym kierunku doskonalą język angielski na poziomie C1, ale pozwalają również zgłębić wiedzę z zakresu językoznawstwa, literatury oraz historii i kultury obszaru anglojęzycznego.

Skip to content