Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych

Wszystkie kierunki studiów

Strona główna Wszystkie kierunki studiów
KARKONOSKA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH W JELENIEJ GÓRZE
Rekrutacja dla studentów

Kierunek stworzony wraz z Uniwersytetem Warszawskim. Pierwsze w Polsce studia licencjackie wkraczające w obszar sztucznej inteligencji i algorytmów analizujących olbrzymie zasoby danych.

Odkrywaj świat Biznesu Turystycznego, gdzie Twoje pasje łączą się z ekscytującymi możliwościami kształtowania przyszłości w dynamicznej branży!

Wybierz zawód przyszłości. Naucz się pomagać ludziom z problemami związanymi z nadwagą, otyłością, chorobami dietozależnymi i wspierać ich w zdrowym stylu życia.

Nowoczesne studia licencjackie w wygodnym trybie zocznym. Odkryj zależności między żywieniem a zdrowiem człowieka.

Te studia pozwolą Ci odkryć wiele aspektów funkcjonowania w mediach. Opanuj mistrzostwo w komunikacji i kreowaniu rzeczywistości społecznej.

ETI to pełna wiedzy podróż przez obszary inżynierii i technologii, gdzie zdobędziesz kompleksową wiedzę na temat najnowszych trendów i innowacji.

Studia na tym kierunku doskonalą język angielski na poziomie C1, ale pozwalają również zgłębić wiedzę z zakresu językoznawstwa, literatury oraz historii i kultury obszaru anglojęzycznego.

To nie tylko nauka języka, to fascynująca wyprawa w głąb niemieckojęzycznego dziedzictwa, rozwijająca umiejętności, poszerzająca horyzonty kulturowe i inspirująca do odkrywania niemieckojęzycznej tradycji literackiej i kulturowej.

Ten kierunek w profesjonalny sposób przygotuje Cię do pracy fizjoterapeuty. Wybierz wspaniały zawód łączący naukę z wielu dziedzin.

To nowoczesne studia z zakresu nauk społecznych, w czasie których zdobędziesz umiejętności i wiedzę potrzebną do pracy w dynamicznym i różnorodnym świecie marketingu.

Na tym kierunku teoria spotyka się z rzeczywistością społeczną i kryminologiczną, otwierając nowe perspektywy dla zaangażowanych pedagogów resocjalizacyjnych.

Tutaj zdobędziesz rozległe kompetencje w obszarze opieki nad pacjentem. Jeden z najpopularniejszych kierunków wybieranych w roku 2023/2024. Fascynujący, różnorodny i pełen wyzwań.

Wejdź na najwyższy poziom pielęgniarstwa z naszymi ekspertami. Studia dedykowane absolwentom I stopnia i już aktywnym zawodowo pielęgniarkom i pielęgniarzom.

Postaw na kompleksową edukację zgodną z wymogami współczesnego systemu ochrony zdrowia. Studia w wygodnym trybie niestacjonarnym, w konkurencyjnej cenie!

Na tych studiach czeka na Ciebie wspaniała wiedza, ale i fascynujące praktyki. Psychologia wciąż jest topowym kierunkiem a jej znaczenie w życiu społecznym rośnie.

Skip to content