Strona główna Wykładowcy Miedzińska Beata, dr n. hum.

Miedzińska Beata, dr n. hum.

Doktor nauk humanistycznych, z wykształcenia psycholog, ukończyła studia na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada dodatkowe kwalifikacje zdobywane między innymi w Wrocławskiej Pracowni Psychoedukacji i Terapii PLUS, Szkole Pomocy Rodzinie, Studium Interwencji Kryzysowej, kursie Somatic Experiences – leczenie traumy oraz studiach podyplomowych z Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży z Trudnościami. Jako wykładowca pracowała na wielu uczelniach, w tym na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (Wydział Fizjoterapii), Politechnice Opolskiej (Instytut Innowacyjności Procesów i Produktów), oraz na Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. Od roku 2016 związana jest z Karkonoską Akademią Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze. Na KANS prowadzi wykłady i ćwiczenia na Wydziale Humanistycznym (Pedagogika, Filologia Angielska) z zakresu podstaw psychologii, psychologii rozwojowej oraz na kierunku Psychologia, gdzie wykłada socjobiologiczne podstawy zachowania, psychologię procesów poznawczych, psychologię stresu i wypalenia zawodowego oraz psychologię społeczną. Ponadto, prowadzi również wykłady i ćwiczenia na Wydziale Przyrodniczo-Technicznym (ETI, Fizjoterapia, Dietetyka, Pielęgniarstwo) z zakresu podstaw psychologii, psychologii klinicznej, psychologii zdrowia, komunikacji interpersonalnej oraz psychologii społecznej.