Strona główna Wykładowcy P Pietras Jolanta, dr n. med.

Pietras Jolanta, dr n. med.

Doktor nauk medycznych ze specjalizacją w medycynie położniczej, posiadająca wieloletnie doświadczenie jako pracownik naukowo-dydaktyczny na Wydziale Nauk Medycznych i Technicznych (Katedra Nauk Medycznych) Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych (KANS) oraz współpracująca z innymi placówkami na Dolnym Śląsku. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jest autorką i współautorką licznych publikacji naukowych oraz pełniła funkcje prodziekana i dziekana w swojej karierze akademickiej. Dodatkowo, miała zaszczyt być redaktorem naczelnym Zeszytów Naukowych Acta Scholae Superioris Medicinae Legniciensis. Ponadto, organizuje i kieruje naukowo-szkoleniowymi konferencjami o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.