Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych

Nasi wykładowcy

Strona główna Wykładowcy D Dudek Joanna, mgr
KARKONOSKA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH W JELENIEJ GÓRZE
Kampus uczelni KANS

Dudek Joanna, mgr

Magister pielęgniarstwa, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu informatyki. Wykładowczyni na Wydziale Nauk Medycznych i Technicznych Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze. Współpracuje od wielu lat z różnymi instytucjami edukacyjnymi, takimi jak Agencja Usług Oświatowych „Omnibus” w Kłodzku, Europejskie Centrum Kształcenia Podyplomowego we Wrocławiu oraz Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Publicznego w Jeleniej Górze. Posiada certyfikaty instruktora Europejskiej i Polskiej Rady Resuscytacyjnej w zakresie podstawowych czynności resuscytacyjnych na różnych poziomach zaawansowania.
Aby stale doskonalić swoje umiejętności, uczestniczyła w licznych szkoleniach i kursach specjalistycznych, m.in. z zakresu wywiadu i badania fizykalnego dla pielęgniarek i położnych, interpretacji zapisu elektrokardiograficznego, resuscytacji krążeniowo-oddechowej, leczenia ran oraz żywienia enteralnego i parenteralnego. Ukończyła również wieloetapowe szkolenia praktyczne dla kadry Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej oraz kurs certyfikujący Szkoły Tutorów Collegium Wratislaviense.
W zakresie doświadczenia dydaktycznego prowadzi zajęcia praktyczne i teoretyczne z Podstaw Pielęgniarstwa oraz Chorób Wewnętrznych i Pielęgniarstwa Internistycznego.

Chcesz otrzymywać bieżące informacje?
Zapisz się do naszego newslettera:
Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy:
Skip to content