Strona główna Wykładowcy Z Żądło Dominika, dr n. med.

Żądło Dominika, dr n. med.

Doktor nauk medycznych zdobytych na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie w trakcie specjalizacji z Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu, gdzie również prowadziła godziny dydaktyczne dla studentów Wydziału Lekarskiego i Stomatologicznego ŚUM. Zainteresowania badawcze obejmują obszary otyłości, chirurgii metabolicznej, medycyny stylu życia, dietetyki i fizjologii. Ukończyła studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej dla lekarzy w GWSH. Aktualnie uczęszcza na studia podyplomowe z Zarządzania Kapitałem Ludzkim w WSB-NLU. Od listopada 2023 roku prowadzi zajęcia z fizjologii dla studentów Fizjoterapii na Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych.